Bivar Inc. TO-11-070XH
Part No.:
TO-11-070XH
Datasheet:
TO-11-070XH.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.070"
Comments
TO-11-070XH Specifications
Length:
0.070" (1.78mm)
Width:
Height:
0.070" (1.78mm)
Diameter - Outside:
0.100" (2.54mm)
Diameter - Inside:
0.045" (1.14mm)