Bivar Inc. TO-116-070
Part No.:
TO-116-070
Datasheet:
TO-116-070.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.070"
Comments
TO-116-070 Specifications
Length:
0.666" (16.92mm)
Width:
0.300" (7.62mm)
Height:
0.070" (1.78mm)