Bivar Inc. TO-116-130
Part No.:
TO-116-130
Datasheet:
TO-116-130.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.130"
Comments
TO-116-130 Specifications
Length:
0.666" (16.92mm)
Width:
0.300" (7.62mm)
Height:
0.130" (3.30mm)