Bivar Inc. TO-116-150
Part No.:
TO-116-150
Datasheet:
TO-116-150.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.150"
Comments
TO-116-150 Specifications
Length:
0.666" (16.92mm)
Width:
0.300" (7.62mm)
Height:
0.150" (3.81mm)