Bivar Inc. TO-117-070
Part No.:
TO-117-070
Datasheet:
TO-117-070.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.070"
Shipping
Inventory:900
Comments
TO-117-070 Specifications
Length:
0.666" (16.92mm)
Width:
0.281" (7.14mm)
Height:
0.070" (1.78mm)