Bivar Inc. TO-117-080
Part No.:
TO-117-080
Datasheet:
TO-117-080.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.080"
Shipping
Inventory:679
Comments
TO-117-080 Specifications
Length:
0.666" (16.92mm)
Width:
0.281" (7.14mm)
Height:
0.080" (2.03mm)