Bivar Inc. TO-117-100
Part No.:
TO-117-100
Datasheet:
TO-117-100.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Shipping
Inventory:1,470
Comments
TO-117-100 Specifications
Length:
0.666" (16.92mm)
Width:
0.281" (7.14mm)
Height:
0.100" (2.54mm)