Bivar Inc. TO-117-125
Part No.:
TO-117-125
Datasheet:
TO-117-125.pdf
Shipping
Inventory:999
Comments
TO-117-125 Specifications
Length:
0.666" (16.92mm)
Width:
0.281" (7.14mm)
Height:
0.125" (3.18mm) 1/8"