Bivar Inc. TO-118-060
Part No.:
TO-118-060
Datasheet:
TO-118-060.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.060"
Shipping
Inventory:999
Comments
TO-118-060 Specifications
Packaging:
Bag
Length:
0.705" (17.91mm)
Width:
0.260" (6.60mm)
Height:
0.060" (1.52mm)