Bivar Inc. TO-118-070
Part No.:
TO-118-070
Datasheet:
TO-118-070.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.070"
Comments
TO-118-070 Specifications
Length:
0.705" (17.91mm)
Width:
0.260" (6.60mm)
Height:
0.070" (1.78mm)