Bivar Inc. TO-118-090
Part No.:
TO-118-090
Datasheet:
TO-118-090.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.090"
Comments
TO-118-090 Specifications
Length:
0.705" (17.91mm)
Width:
0.260" (6.60mm)
Height:
0.090" (2.29mm)