Bivar Inc. TO-118-150
Part No.:
TO-118-150
Datasheet:
TO-118-150.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.150"
Comments
TO-118-150 Specifications
Length:
0.705" (17.91mm)
Width:
0.260" (6.60mm)
Height:
0.150" (3.81mm)