Bivar Inc. TO-118-200
Part No.:
TO-118-200
Datasheet:
TO-118-200.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.200"
Comments
TO-118-200 Specifications
Length:
0.705" (17.91mm)
Width:
0.260" (6.60mm)
Height:
0.200" (5.08mm)