Bivar Inc. TO-120-050
Part No.:
TO-120-050
Datasheet:
TO-120-050.pdf
Description:
SPACER SQUARE GEN PURP 0.050"
Comments
TO-120-050 Specifications
Product Status:
Active
Shape:
Square
Usage:
General Purpose
Length:
0.085" (2.16mm)
Width:
0.085" (2.16mm)
Height:
0.050" (1.28mm)