Bivar Inc. TO-121-060
Part No.:
TO-121-060
Datasheet:
TO-121-060.pdf
Description:
SPACER SQUARE GEN PURP 0.060"
Shipping
Inventory:1,924
Comments
TO-121-060 Specifications
Length:
0.095" (2.41mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.060" (1.52mm)