Bivar Inc. TO-121-070
Part No.:
TO-121-070
Datasheet:
TO-121-070.pdf
Description:
SPACER SQUARE GEN PURP 0.070"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-121-070 Specifications
Length:
0.095" (2.41mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.070" (1.78mm)