Bivar Inc. TO-200-060
Part No.:
TO-200-060
Datasheet:
TO-200-060.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.060"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-200-060 Specifications
Length:
0.190" (4.83mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.060" (1.52mm)