Bivar Inc. TO-200-100
Part No.:
TO-200-100
Datasheet:
TO-200-100.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Shipping
Inventory:999
Comments
TO-200-100 Specifications
Length:
0.190" (4.83mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.100" (2.54mm)