Bivar Inc. TO-200-100E
Part No.:
TO-200-100E
Datasheet:
TO-200-100E.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Shipping
Inventory:882
Comments
TO-200-100E Specifications
Features:
Wash Away, Effervescent
Length:
0.190" (4.83mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.100" (2.54mm)