Bivar Inc. TO-200-120
Part No.:
TO-200-120
Datasheet:
TO-200-120.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.120"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-200-120 Specifications
Length:
0.190" (4.83mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.120" (3.05mm)