Bivar Inc. TO-200-130
Part No.:
TO-200-130
Datasheet:
TO-200-130.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.130"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-200-130 Specifications
Length:
0.190" (4.83mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.130" (3.30mm)