Bivar Inc. TO-201-100
Part No.:
TO-201-100
Datasheet:
TO-201-100.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Comments
TO-201-100 Specifications
Length:
0.240" (6.10mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.100" (2.54mm)