Bivar Inc. TO-203-060
Part No.:
TO-203-060
Datasheet:
TO-203-060.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.060"
Shipping
Inventory:1,288
Comments
TO-203-060 Specifications
Length:
0.290" (7.37mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.060" (1.52mm)