Bivar Inc. TO-203-090
Part No.:
TO-203-090
Datasheet:
TO-203-090.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.090"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-203-090 Specifications
Length:
0.290" (7.37mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.090" (2.29mm)