Bivar Inc. TO-203-100
Part No.:
TO-203-100
Datasheet:
TO-203-100.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Shipping
Inventory:990
Comments
TO-203-100 Specifications
Length:
0.290" (7.37mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.100" (2.54mm)