Bivar Inc. TO-204-100
Part No.:
TO-204-100
Datasheet:
TO-204-100.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Comments
TO-204-100 Specifications
Length:
0.340" (8.64mm)
Width:
0.145" (3.68mm)
Height:
0.100" (2.54mm)