Bivar Inc. TO-204-120
Part No.:
TO-204-120
Datasheet:
TO-204-120.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.120"
Comments
TO-204-120 Specifications
Length:
0.340" (8.64mm)
Width:
0.145" (3.68mm)
Height:
0.120" (3.05mm)