Bivar Inc. TO-205-070
Part No.:
TO-205-070
Datasheet:
TO-205-070.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.070"
Shipping
Inventory:0
Comments
TO-205-070 Specifications
Length:
0.390" (9.91mm)
Width:
0.145" (3.68mm)
Height:
0.070" (1.78mm)