Bivar Inc. TO-205-090
Part No.:
TO-205-090
Datasheet:
TO-205-090.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.090"
Shipping
Inventory:999
Comments
TO-205-090 Specifications
Length:
0.390" (9.91mm)
Width:
0.145" (3.68mm)
Height:
0.090" (2.29mm)