Bivar Inc. TO-206-070
Part No.:
TO-206-070
Datasheet:
TO-206-070.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.070"
Shipping
Inventory:1,000
Comments
TO-206-070 Specifications
Length:
0.490" (12.45mm)
Width:
0.195" (4.95mm)
Height:
0.070" (1.78mm)