Bivar Inc. TO-206-120
Part No.:
TO-206-120
Datasheet:
TO-206-120.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.120"
Comments
TO-206-120 Specifications
Length:
0.490" (12.45mm)
Width:
0.195" (4.95mm)
Height:
0.120" (3.05mm)