Bivar Inc. TO-206-150
Part No.:
TO-206-150
Datasheet:
TO-206-150.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.150"
Comments
TO-206-150 Specifications
Length:
0.490" (12.45mm)
Width:
0.195" (4.95mm)
Height:
0.150" (3.81mm)