Bivar Inc. TO-207-050
Part No.:
TO-207-050
Datasheet:
TO-207-050.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.050"
Comments
TO-207-050 Specifications
Length:
0.590" (14.99mm)
Width:
0.195" (4.95mm)
Height:
0.050" (1.28mm)