Bivar Inc. TO-64-050XH
Part No.:
TO-64-050XH
Datasheet:
TO-64-050XH.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.050"
Comments
TO-64-050XH Specifications
Length:
0.050" (1.27mm)
Width:
Height:
0.050" (1.28mm)
Diameter - Outside:
0.140" (3.56mm)
Diameter - Inside:
0.075" (1.90mm)