Bivar Inc. TO-64-070H
Part No.:
TO-64-070H
Datasheet:
TO-64-070H.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.070"
Comments
TO-64-070H Specifications
Length:
0.070" (1.78mm)
Width:
Height:
0.070" (1.78mm)
Diameter - Outside:
0.140" (3.56mm)
Diameter - Inside:
0.075" (1.90mm)