Bivar Inc. TO-64-090H
Part No.:
TO-64-090H
Datasheet:
TO-64-090H.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.090"
Comments
TO-64-090H Specifications
Packaging:
Bulk
Length:
0.090" (2.29mm)
Width:
Height:
0.090" (2.29mm)
Diameter - Outside:
0.140" (3.56mm)
Diameter - Inside:
0.045" (1.14mm)