Bivar Inc. TO-68-060XH
Part No.:
TO-68-060XH
Datasheet:
TO-68-060XH.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.060"
Comments
TO-68-060XH Specifications
Length:
0.060" (1.52mm)
Width:
Height:
0.060" (1.52mm)
Diameter - Outside:
0.110" (2.79mm)
Diameter - Inside:
0.045" (1.14mm)