Bivar Inc. TO-68-070H
Part No.:
TO-68-070H
Datasheet:
TO-68-070H.pdf
Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.070"
Comments
TO-68-070H Specifications
Length:
0.070" (1.78mm)
Width:
Height:
0.070" (1.78mm)
Diameter - Outside:
0.110" (2.79mm)
Diameter - Inside:
0.045" (1.14mm)