Dinkle Corporation, USA TS-35-0300
Part No.:
TS-35-0300
Manufacturer:
Dinkle Corporation, USA
Category:
DIN Rail Channel
Package:
Datasheet:
TS-35-0300.pdf
Description:
DIN RAIL 35X7.5MM SLOTTED 300MM
Shipping
Inventory:523
Comments
TS-35-0300 Specifications
Manufacturer
Dinkle Corporation, USA
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Top Hat
Slotted/Unslotted:
Slotted
Size:
1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm)