Dinkle Corporation, USA TS-35-1000
Part No.:
TS-35-1000
Manufacturer:
Dinkle Corporation, USA
Category:
DIN Rail Channel
Package:
Datasheet:
TS-35-1000.pdf
Description:
DIN RAIL 35X7.5MM SLOTTED 1M
Shipping
Inventory:1,276
Comments
TS-35-1000 Specifications
Manufacturer
Dinkle Corporation, USA
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Top Hat
Slotted/Unslotted:
Slotted
Size:
1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm)
Length:
39.370" (1000.00mm)