MEAN WELL USA Inc. TS35/15-150
Part No.:
TS35/15-150
Manufacturer:
MEAN WELL USA Inc.
Datasheet:
TS35/15-150.pdf
Description:
DIN RAIL 35/15*150
Shipping
Inventory:364
Comments
TS35/15-150 Specifications
Manufacturer
MEAN WELL USA Inc.
Series:
Packaging:
Box
Size:
1.378" W x 0.591" H (35.00mm x 15.00mm)
Length:
5.906" (150.00mm)
Thickness:
0.039" (1.00mm)