MEAN WELL USA Inc. TS35/15-200
Part No.:
TS35/15-200
Manufacturer:
MEAN WELL USA Inc.
Datasheet:
TS35/15-200.pdf
Description:
DIN RAIL 35/15*200
Shipping
Inventory:296
Comments
TS35/15-200 Specifications
Manufacturer
MEAN WELL USA Inc.
Series:
Packaging:
Box
Size:
1.378" W x 0.591" H (35.00mm x 15.00mm)
Length:
7.874" (200.00mm)
Thickness:
0.039" (1.00mm)