Dinkle Corporation, USA TS-35-2000
Part No.:
TS-35-2000
Manufacturer:
Dinkle Corporation, USA
Category:
DIN Rail Channel
Package:
Datasheet:
TS-35-2000.pdf
Description:
DIN RAIL
Shipping
Inventory:5,726
Comments
TS-35-2000 Specifications
Manufacturer
Dinkle Corporation, USA
Series:
Packaging:
Book
Product Status:
Active
Type:
Top Hat
Slotted/Unslotted:
Slotted
Size:
1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm)
Length:
78.740" (2000.00mm)
Thickness:
0.039" (1.00mm)