MEAN WELL USA Inc. TS35/7.5-150
Part No.:
TS35/7.5-150
Manufacturer:
MEAN WELL USA Inc.
Category:
DIN Rail Channel
Package:
Datasheet:
TS35/7.5-150.pdf
Description:
DIN RAIL 35/7.5*150
Shipping
Inventory:417
Comments
TS35/7.5-150 Specifications
Manufacturer
MEAN WELL USA Inc.
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Top Hat
Slotted/Unslotted:
Slotted
Size:
1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm)
Length:
5.906" (150.00mm)
Thickness:
0.039" (1.00mm)