MEAN WELL USA Inc. TS35/7.5-200
Part No.:
TS35/7.5-200
Datasheet:
TS35/7.5-200.pdf
Description:
DIN RAIL 35/7.5*200
Shipping
Inventory:267
Comments
TS35/7.5-200 Specifications
Size:
1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm)
Length:
7.874" (200.00mm)
Thickness:
0.039" (1.00mm)