JW Winco/Otto Ganter VMTSC16-13-#8-55-S/5PK
Part No.:
VMTSC16-13-#8-55-S/5PK
Manufacturer:
JW Winco/Otto Ganter
Category:
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Package:
Datasheet:
VMTSC16-13-#8-55-S/5PK.pdf
Description:
STUD & HOLE VIBRATION MOUNT PACK
Shipping
Inventory:160
Comments
VMTSC16-13-#8-55-S/5PK Specifications
Manufacturer
JW Winco/Otto Ganter
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Foot
Shape:
Cylindrical, Recessed Center
Color:
Black
Size / Dimension:
0.630" Dia (16.00mm)
Thickness:
0.512" (13.00mm)