USA Industrials ZUSAE1.5X5
Part No.:
ZUSAE1.5X5
Description:
O-RING EPDM BLACK PK50
Shipping
Inventory:974
Comments
ZUSAE1.5X5 Specifications
Diameter - Inside:
0.197" (5.00mm)
Diameter - Outside:
0.315" (8.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-56°C ~ 149°C