USA Industrials ZUSAE1X10
Part No.:
ZUSAE1X10
Description:
O-RING EPDM BLACK PK50
Shipping
Inventory:167
Comments
ZUSAE1X10 Specifications
Diameter - Inside:
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside:
0.472" (12.00mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-56°C ~ 149°C