USA Industrials ZUSAE2X12
Part No.:
ZUSAE2X12
Description:
O-RING EPDM BLACK PK50
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAE2X12 Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.630" (16.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-56°C ~ 149°C