USA Industrials ZUSAE2X20
Part No.:
ZUSAE2X20
Description:
O-RING EPDM BLACK PK50
Shipping
Inventory:135
Comments
ZUSAE2X20 Specifications
Diameter - Inside:
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside:
0.945" (24.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-56°C ~ 149°C